Jump to content
Sign in to follow this  
bmurat

Joomla download

Recommended Posts

joomla bölümünde tema,bileşen modül indirme linkleri vermek istiyorum bunu açtığım konu altındanmı yoksa download bölümünden mi link vererek indirime sunalım fikirlerinizi bekliyorum.. Benim fikrim konu başlığının altında.. İyi çalışmalar..

joomla bölümünde tema,bileşen modül indirme linkleri vermek istiyorum bunu açtığım konu altındanmı yoksa download bölümünden mi link vererek indirime sunalım fikirlerinizi bekliyorum..

Benim fikrim konu başlığının altında..

İyi çalışmalar..

Download bölümünden verirseniz bu bölümde görünür çünkü download bölümü burası

ile ilişkilendirilmiştir. ;)

Ayrıca bu bölüm için eklentiler, download, dil dosyaları vs için alt kategoriler oluşturabiliriz. :)

Edited by Oscar

Download bölümünden verirseniz bu bölümde görünür çünkü download bölümü burası

ile ilişkilendirilmiştir. ;)

Ayrıca bu bölüm için eklentiler, download, dil dosyaları vs için alt kategoriler oluşturabiliriz. :)

O zaman joomla download adında başlık acıp alt bölümlerle tema,modül,bileşen, vs yayınlayım :xyxthumbs:

O zaman joomla download adında başlık acıp alt bölümlerle tema,modül,bileşen, vs yayınlayım :xyxthumbs:

Ana başlıkları bana bildiriseniz Download bölümü ile senkronize olarak başlıkları açabilirim. Şimdilik iki bölüm açtım bile. :xyxthumbs:

Bu kategoriler cok iyi oldu kara kara düşünüyordum nasıl yapayım diye Teşekkürler :xyxthumbs:

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...