Jump to content
Sign in to follow this  
HeaveN

Portalımız Nasıl olmuş?

Portalımız Nasıl?  

5 members have voted

1. 1.

• ?dare eder
      1
    • ?yi
      2
    • Güzel
      5
    • Süper
      16
    • Önerim var, mesaj olarak foruma yazar?m.
      0

Recommended Posts

Portalımız hakkındaki düşüncelerinizi mesaj ve Anket aracılığıyla paylaşabilirsiniz. :)

ellerine sağlık zbahadir... gercekten bir forum ancak bu kadar guzel olabilir... guzell..... :)

ellerine sağlık zbahadir... gercekten bir forum ancak bu kadar guzel olabilir... guzell..... :)

Tema kodlarıyla biraz oynadım. Fazla cancanlı olsun istemedim. Sade ama kullanışlı olmasına çalıştım. Beğendiğine sevindim. :)

Tema kodlarıyla biraz oynadım. Fazla cancanlı olsun istemedim. Sade ama kullanışlı olmasına çalıştım. Beğendiğine sevindim. :)

hehe cok hosuma gitti simdi bende kuracam, dosyaları upload etmeye basladım :)

hehe cok hosuma gitti simdi bende kuracam, dosyaları upload etmeye basladım :)

Ben de IPB_gallery var onu denesem mi diye düşünüyordum. :unsure:

Yardıma ihtiyacın olursa ben buradayım. ;)

Kolay gelsin

sagol, ya ben upload ediyorum ama kurmaya vaktim olurmu bilmiyorum, daha upgrade edemedim ya, yogunum su sıralar...

Ben de IPB_gallery var onu denesem mi diye düşünüyordum. :unsure:

Yardıma ihtiyacın olursa ben buradayım. ;)

Kolay gelsin

ipb galery lisanslı biliyorsun degilmi?, galiba onun içinde ayrı bir ucret oduyorsun, tam olarak incelemedim ama bildigim bu...

zbahadir'in da dediği gibi portalımızın & forumumuzun görünümü sade ve kolay okunabilir. Önemli olan da bence bu. İçindeki bilgiye kolay ulaşabilmek herşeyden önemli. Bu arada, yeni logomuz da gayet güzel olmuş! Dizayn eden arkadaş(lar)ı tebrik ederim :)

zbahadir'in da dediği gibi portalımızın & forumumuzun görünümü sade ve kolay okunabilir. Önemli olan da bence bu. İçindeki bilgiye kolay ulaşabilmek herşeyden önemli.

Bu arada, yeni logomuz da gayet güzel olmuş! Dizayn eden arkadaş(lar)ı tebrik ederim :)

nambirvannn Arkadaş bu tasarımı ayak üstü yapmak zorunda kaldı benim ısrarlarımın neticesinde. Kendisiyle aynı firmada çalışıyoruz. Kendisi grafik tasarım konusunda uzman, kendisine teşekkür ediyoruz. :)

Eline sağlık zbahadir dostum forum ve portal çok güzel olmuş emeğine sağlık :xyxthumbs:

Eline sağlık zbahadir dostum forum ve portal çok güzel olmuş emeğine sağlık :xyxthumbs:

Teşekkürler bluesky beğendiğine sevindim. :)

Çok güzel olmuş, özellikle linux için yapılması daha güzel,

Kolay gelsin, emeği geçenlere teşekkürler

Forumumuza hoşgeldin.

Daha önce vardık ama uzun bir süre ara vermek zorunda kaldık. Bu arada eski üyelerimizi'de kaybetmiş olduk. Umarız en kısa zamanda eski üyelerimizi'de burada görmek isteriz.

Gayet başarılı bir çalışma olmuş..

Başarınızın daimi olmasını diliyorum..

Elinize ve Emeğinize Sağlık..

Gayet başarılı bir çalışma olmuş..

Başarınızın daimi olmasını diliyorum..

Elinize ve Emeğinize Sağlık..

Aramıza hoşgeldin nevra

Portal mükemmel valla, şu portal olayını herzaman beğenmişimdir bitanede ben kurayım dedim 2 defa başarısızlıkla sonuçlanınca biraz inceleme yaptım ama yine bişey anlamadım, bi ksiğim var ama anlamadım :S

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...