Jump to content
Sign in to follow this  
acemi

Linux Redhat FFMPEG kurulumu

Recommended Posts

Selam arkadaslar, cogu forumlarda aradim bulamadim. Linux Redhat enterprise versiona FFMPEG kurmak istiyorum bilgisi olan arkadaslar varmi acaba. Nasil kuruldugu hakkinda ? Video scripti phpmotion kurulcak herseyi araya araya yapip kurdum bi FFMPEG kaldi Redhat icin kurulum anlatimini neyi nerden bulup nasil kuracagimni bi türlü bulamadim. 3 Dilde arama yaptim ben öldüm ölecem aramaktan bu redhat öldümü kimse kullanmazmi bilemicem ama Redhatin ismi bile gecmiyor googlede Suse Debian geciyor anlayan biri varsa lütfen yardim etsin. Saygilarimla / Tesekkürler

Selam arkadaslar, cogu forumlarda aradim bulamadim. Linux Redhat enterprise versiona FFMPEG kurmak istiyorum bilgisi olan arkadaslar varmi acaba. Nasil kuruldugu hakkinda ? Video scripti phpmotion kurulcak herseyi araya araya yapip kurdum bi FFMPEG kaldi Redhat icin kurulum anlatimini neyi nerden bulup nasil kuracagimni bi türlü bulamadim. 3 Dilde arama yaptim ben öldüm ölecem aramaktan bu redhat öldümü kimse kullanmazmi bilemicem ama Redhatin ismi bile gecmiyor googlede Suse Debian geciyor anlayan biri varsa lütfen yardim etsin.

Saygilarimla / Tesekkürler

RedHat artık geliştirilmediği için bazı kitaplıklar onda çalışmıyor olabilir.

Başka işletim sistemi seçme şansınız varsa yine RedHat tabanlı Fedora ya da CentOS üzerinde deneyebilirsiniz.

Burada RedHat üzerinde nasıl kurulduğu anlatılıyor;

http://www.crucialp.com/resources/tutorial...se-easy-way.php

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...