Jump to content
misac1987

knoppix 5.3.1 acılıs sorunu

Recommended Posts

mrb Ben bilgisayrıma windowsun üzerine birde knoppix 5.3.1 kurmak istiyorum daha onceden bir kac yıl önce knoppix 3.6 kurdumstum. onun gibi kurmaya calısıyorum ama bilgisayar birdahaki acılısında grub yuklenmeden kalıyo daha önce fedora 8 kurmusutm ama kullanamadım oda grub kullanıyodu. grub olarak o yuklenmeye calısıyo galiba özet olarak knoopix grub yuklemeini yapmıyo tekrar sistem knoppix dvdsinden actıgımda ise dvdden calısıyom ama grub veya lilo yuklemesini yapamadım yardımcı olursananız sevinirim

mrb

Ben bilgisayrıma windowsun üzerine birde knoppix 5.3.1 kurmak istiyorum daha onceden bir kac yıl önce knoppix 3.6 kurdumstum. onun gibi kurmaya calısıyorum ama bilgisayar birdahaki acılısında grub yuklenmeden kalıyo daha önce fedora 8 kurmusutm ama kullanamadım oda grub kullanıyodu. grub olarak o yuklenmeye calısıyo galiba özet olarak knoopix grub yuklemeini yapmıyo tekrar sistem knoppix dvdsinden actıgımda ise dvdden calısıyom ama grub veya lilo yuklemesini yapamadım yardımcı olursananız sevinirim

Konppix için diske kurulum modeli yok diye biliyorum.

Genelde Live bir dağıtım, ve DVD veya CD'dn çalışır.

Mutlaka kullanmak istiyorsan Debian tabalı başka bir dağıtım deneyebilirsiniz.

Örneğin ubuntu iyi bir tercih olabilir. :)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...