Jump to content
Sinemazi

Forbidden

Recommended Posts

Bir script kurmaya çalışıyorum fakat, You don't have permission to access / on this server. Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. -------------------------------------------------------------------------------- Apache/1.3.37 Server at ************.net Port 80 hatasıyla karşılaşıyorum, config.php'den gerekli ayarlamaları yaptım ama yine aynı hatayı veriyor.

Bir script kurmaya çalışıyorum fakat,

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.37 Server at ************.net Port 80

hatasıyla karşılaşıyorum, config.php'den gerekli ayarlamaları yaptım ama yine aynı hatayı veriyor.

Bir şeyler eksik olabilir dosya gibi, aradığım dosyaya erişemiyorum diyor. Muhtemel bir yol hatasıdır.

Oscar, bütün dosyaları upload ettim. Direk script klasörünü attım zaten. Ama bir türlü düzelmedi bu hata. Erişemediği config.php dosyayı olabilir mi?

Oscar, bütün dosyaları upload ettim. Direk script klasörünü attım zaten. Ama bir türlü düzelmedi bu hata. Erişemediği config.php dosyayı olabilir mi?

Hiç bir fikrim yok olabilir.

Sorular bilmece gibi, scriptin adı ne ne iş yapar?.

Eğer birileri yazmışsa destek bulamazsınız ama orijinal bir şeyse belki. :thinking:

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...