Jump to content
Sign in to follow this  
Guest utkuts

Skin'i Türkçeleştirmek

Recommended Posts

Guest utkuts

S.a

Heryeri türkçeleştirmeye çalışıyorum ama ana sayfada çıkan Next Page yazısının yerede olduğunu bulamadım. Heryere baktım ama yok. Bilen varmı acaba?

Demo : http://www.utkuts.com/

En altındaki Next Page

Sitenize admin girişi yapın Görünüm>Tema Editörü>Ana İndeks Şablonunu Seçin Orada next page yazısını arayın sonra istediğiniz gibi değiştirin. Benim bildiğim orada olması gerekli

Guest utkuts

Tüm dosyalara daha öncede bakmıştım gene baktım içinde next kelimesi geçen yer yok :S Neyse öyle kalsın çok sorun değil. Bi sorum daha var. Yazdığım yazıların tamamı gözüküyor. Tercihlerden özeti işaretliyorum ama hala tam gözüküyor ne yazıkki :( acaba başka bi ayarmı lazım yoksa scriptimdemi bi hata var?

Tüm dosyalara daha öncede bakmıştım gene baktım içinde next kelimesi geçen yer yok :S

Neyse öyle kalsın çok sorun değil.

Bi sorum daha var. Yazdığım yazıların tamamı gözüküyor. Tercihlerden özeti işaretliyorum ama hala tam gözüküyor ne yazıkki :( acaba başka bi ayarmı lazım yoksa scriptimdemi bi hata var?

O zaman o next previous u yapan bir eklenti. plug-inlerini kontrol et. Hangi eklenti yapıyorsa onu notepadle açıp içine bak :mf_popcorn:

Yazını yazdığın yerde bölünmesini istediğin yere görsel kod sekmesinden kodu seçip şunu yaz

<!--more-->

veya şurayı tıkla ;)

Resmi ekleyen

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...