Jump to content
HeaveN

Çeviz.net kapandı..

Recommended Posts

Türkiyenin en prestijli coder sitelerinden biri olan ceviz.net, site sahiplerinin aralarındaki anlaşmazlıktan dolayı 07-07-2007 tarihinde resmen kapandı.

Kapanmasıyla ilgili çok net bilgiler olmasa da burada site yöneticilerinin ağzından bazı açıklamalar var.

Tekrar açılmazsa tek kelimeyle büyük kayıp.

Guest utkuts

Ben geçen sene kaç kere denemeden sonra üye olabilmiştim :( Kapanmasına gerçekten üzüldüm :'(

Türkiyenin en prestijli coder sitelerinden biri olan ceviz.net, site sahiplerinin aralarındaki anlaşmazlıktan dolayı 07-07-2007 tarihinde resmen kapandı.

Kapanmasıyla ilgili çok net bilgiler olmasa da burada site yöneticilerinin ağzından bazı açıklamalar var.

Tekrar açılmazsa tek kelimeyle büyük kayıp.

Kapanma sebebi gibi gösterilen bilgileri baştan aşağı okudum anladığım kadarıyla mesele sadece maddi çıkar. Bunuda domain sahibi açık açık söylemiş zaten. Sitenin kapanması büyük kayıp fakat ekip toplanarak tekrar bir oluşum düşündükleri için bu kayıp kısa sürede giderilir gibi geliyo bana

Gerçekten kaliteli bir forumu vardı. Şu anda ansayfasındaki indexde ''Taşınma ve Bakım sebebiyle kısa bir süre kapalıyız!'' tekrar açılacak sanırım.

Süper bilgili insanlar vardı ya o sitede gerçektende bir kayıp.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...