Jump to content
Sign in to follow this  
Loneliness

Alexaya kayıt???

Recommended Posts

aradaşlar alexaya kayıt olma sansımız yokmu?yani bursa linuxdaki gibi bir ikon koyamıyormuyum alexaya!?bakabılıyorum ama?

aradaşlar alexaya kayıt olma sansımız yokmu?yani bursa linuxdaki gibi bir ikon koyamıyormuyum alexaya!?bakabılıyorum ama?

Alexa'ya kayıt olmak kolay ama ikon dediğiniz adres satırındakiyse favicon.ico isminde 16x16 pixel bir icon dosyası oluşturun ve conf_global.php dosyasının yanına koyun olur.

alexa kayıt nasıl peki oscar ben bulamadım? ikon derken :) o değil özür dilerim yanlış anlattım alexa kodu varya ekliyorsun siteyE ondan bahsediyorum

Alexa.xom a gir

Traffic Rankings e tıkla

Sitenşn adını yaz ve arattır

Site bilgilerinin yanında Resmi ekleyen simgesini göreceksin. ona tıkla.

Açılan sayfadan

Update Thumbnail Image of xxx.com linkine tıkla

24-48 saat içinde sitenin resmi otomatik olarak alexaya eklenecektir

valla ınanın ben kayıt ettirmedim ama sitem var orda :) valla bende anlamadım nasıl var...cüneyt doğru anladında ben kayıt ettirmeden sitem nasıl olur kafam karıştı.ondan bir parazitlik oluştu :) kusura bakma ;)

Tam hatırlamıyorum nerdendi ama alexa rank değerini sitende göstermek istiyorsan bendeki kod şöyle

<script type='text/javascript' language='JavaScript' src='http://xslt.alexa.com/site_stats/js/t/a?url=xxxx.com'></SCRIPT>

koyu yazılı yere kendi siteni yaz

----------------

Site eklemeye gelince genelde çoğu arama motoru siteleri kendileri buluyor botlar aracılığı ile..

Bu şekilde senin siten de eklenmiş olabilir!!

teşekkür ederim cüneyt aynen dediğin gibi saol...bu arada şöyle bir manzara var sanırım iyi yoldayım :) bu arada rakip forumlarıma karşı google metalarında bazılarında birinci bazılarında 2.sırayı almışım :) bu anlamdada bursa-linuxun cok faydası oldu saol dostlarım...6 aylık bir site sonuçta bizde titiz ve güzel bir çalışma çıkardık sanırım :) Site Stats * Traffic Rank for dance4trance.com: 1,995,998 (up4,989,197) * Speed: 8662Not available What's This? * Other sites that link to this site: No Data

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...