Jump to content
Sign in to follow this  
HeaveN

tinyportal 0.9.8

Recommended Posts

tinyportal 0.9.8

SMFiçin tamamlayıcı olarak hazırlanmış portal scripti.

Buradan kayıt olduktan sonra scripti indirebilirsiniz. Türkçe dil desteği var, aynı download bölümünden indirebiliyorsunuz.

Resmi ekleyen

hiç beğenmedim gitti şu tiny gitti o nebiçim portal ya smf ye mod yüklermiş gibi yüklüyon :D

SMF Ayrı Bir Şey Çok Gıcık Kaptım :D Bir Geçem Dedim Çok Ugraştırdım Free Surum Ama Çok Ugraştırıyor :) İPB'nin Gözünü Seveyim :D

SMF Ayrı Bir Şey Çok Gıcık Kaptım :D Bir Geçem Dedim Çok Ugraştırdım Free Surum Ama Çok Ugraştırıyor :) İPB'nin Gözünü Seveyim :D

İşte onun için IPB paralı zaten. :)

SMF 'de onun kadar geliştiğinde paralı olacak ama zor çünkü SMF yönetimi biraz gıcık. Scriptlerinin başka sitelerde yayınlanmasını istemiyor o nedenle bende gıcık kaptım.

Halbuki Dagıtılması Daha Yarayışlı Onların Açısından Ama Nasıl Bir Politika İzliyorlar :) Yazık :P Bizde Kullanmayız :D

İşte onun için IPB paralı zaten. :)

SMF 'de onun kadar geliştiğinde paralı olacak ama zor çünkü SMF yönetimi biraz gıcık. Scriptlerinin başka sitelerde yayınlanmasını istemiyor o nedenle bende gıcık kaptım.

Bu konuda oscar sana katılıyorum... Bence kendi scriptlerinin gelişiminin önünü kesiyorlar...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...