Jump to content
HeaveN

Linklerimizi kaldıranlar

Recommended Posts

Link değişimi yaptığımız bazı uyanık kişiler bizlere haber vermeden linkerimizi kaldırmışlardır.

Hepsini burada yayınlayacağım ki sizlerde dikkatli olun.

http://www.paylash.net // linkimizi kaldırdığı için bizde kaldırdık.

Hocam ben sizi ekliyip mail atmıştım ama galiba mail yanlış yere gitti. Yada sizin junk maile düştü. Neyse eğer isterseniz http://www.e-linkler.com/ adresi linkleşelim. Linkler olarak eklerseniz sevinirim.

Hocam ben sizi ekliyip mail atmıştım ama galiba mail yanlış yere gitti. Yada sizin junk maile düştü. Neyse eğer isterseniz http://www.e-linkler.com/ adresi linkleşelim. Linkler olarak eklerseniz sevinirim.

Çok fazla link değişim isteği geliyor, görmemiş olabilirm ve bir çoğunu da takip edemiyorum. Çok fazla link almak istemiyorum ama silinen linklerden birinin yerine sizi alıyorum.

Ayrıca eklediğiniz linkimizi düzeltirseniz sevinirim. :)

Bundan sonraki link değişim istekleri bir süreliğine kabul edilmeyecektir.

Tamam gerekli düzenlemeyi yaptım, metin olarak bursa linux yazdım, değiştirmek isterseniz söyliyin değiştirebilirim. Hocam bide sizin verdiğiniz link e-Linkler olarak değilde sadece Linkler olarak müsaid bi vaktinizde değiştirirseniz çok sevinirim. Ayrıca şuan veya ileride karşılıklı veya çapraz değişim isterseniz siteler mevcuttur, beni atlamayın :) Bu arada başka bi link siteme daha sizi ekledim, bilginiz olsun. Maksat bursa-linux daha da büyüsün verdiğimiz linklerle.

Tamam gerekli düzenlemeyi yaptım, metin olarak bursa linux yazdım, değiştirmek isterseniz söyliyin değiştirebilirim. Hocam bide sizin verdiğiniz link e-Linkler olarak değilde sadece Linkler olarak müsaid bi vaktinizde değiştirirseniz çok sevinirim. Ayrıca şuan veya ileride karşılıklı veya çapraz değişim isterseniz siteler mevcuttur, beni atlamayın :) Bu arada başka bi link siteme daha sizi ekledim, bilginiz olsun. Maksat bursa-linux daha da büyüsün verdiğimiz linklerle.

Şu anki konumu güzel olmuş ;)

Yani link paylaşımı yapıldığı zaman karşlıklı oluyorsa her iki linkin de görünmesi gerekir, linkler arka sayfalarda olursa bu paylaşım doğru paylaşım olmaz diye düşünüyorum.

Yok hocam sanırım karıştırdın, zaten görünen yerdeydi yanlış hatırlamıyorsam ek olarak alt kategorilerede atmıştım linki. Belki sen onu görüp ana sayfadakine dikkat etmemiş olabilirsin :)

Not : Hocam sanırım yanlış anladınız, link verilen site linkler.com değil e-linkler.com olucak, benim demek istediğim anchor text bölümü yani siteye gitmek için tıklanılan metinde şuan e-Linkler yazıyor onu linkler olarak değiştirirsek sevinirim demek istemişdim.

Yok hocam sanırım karıştırdın, zaten görünen yerdeydi yanlış hatırlamıyorsam ek olarak alt kategorilerede atmıştım linki. Belki sen onu görüp ana sayfadakine dikkat etmemiş olabilirsin :)

Not : Hocam sanırım yanlış anladınız, link verilen site linkler.com değil e-linkler.com olucak, benim demek istediğim anchor text bölümü yani siteye gitmek için tıklanılan metinde şuan e-Linkler yazıyor onu linkler olarak değiştirirsek sevinirim demek istemişdim.

Doğru anladım da yanlış yeri değiştirmişim. :P

Doğru anladım da yanlış yeri değiştirmişim. :P

Olsun önemli değil, insanlık hali :thumbup: Teşekkür ederim.

zafer abi bende mail attım ama görmedin sanırım :( abi benim siteylede link değişimi yapabilirmisin? site PR 4 - www.oyunet.net kabul edersen beni çok sevindirirsin..

zafer abi bende mail attım ama görmedin sanırım :( abi benim siteylede link değişimi yapabilirmisin? site PR 4 - www.oyunet.net kabul edersen beni çok sevindirirsin..

Mailinize bu gün cevap yazdım. ;)

Paylaştığımız linkler kişiye özel değildir.

Sitelerin durumuna göre paylaşım istekleri olursa değerlendiriyoruz.

Şimdilik bu kadarlık paylaşım yeterli olduğu için başka link paylaşımı yapılmayacaktır.

footerdaki linkler kaldırıldı mı?

Güncelleme sonrası bazı yerler değişmiş yeni fark ettik en kısa sürede düzenlenecektir. :)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...