Jump to content
Sign in to follow this  
yavuz

11.000 Google Indexli Siteme Haftada 5-6 Ziyaretçi Geliyor

Recommended Posts

Sitemin googlede 11.000 küsür sayfası indexli fakat ziyaretçi çok az geliyor!Haftada 5 ziyaretçiyi geçmiyor.Google spider'i neredeyse siteden hiç çıkmıyor diyebilirim.Google için zaman gerekli biliyorum fakat sitenin googledeki indexli sayfa sayısı 3 aşağı 5 yukarı 3 aydır böyle.Nerede hata yapmış olabilirim?Bunun nedeni ne olabilir sizce fikri olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim. Bu arada konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Sitemin googlede 11.000 küsür sayfası indexli fakat ziyaretçi çok az geliyor!Haftada 5 ziyaretçiyi geçmiyor.Google spider'i neredeyse siteden hiç çıkmıyor diyebilirim.Google için zaman gerekli biliyorum fakat sitenin googledeki indexli sayfa sayısı 3 aşağı 5 yukarı 3 aydır böyle.Nerede hata yapmış olabilirim?Bunun nedeni ne olabilir sizce fikri olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

Bu arada konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Ben hata olduğunu düşünmüyorum. Sayfaların indexlenmesi ziyaretçi garantisi vermez. İçeriğin kullanıcılar tarafından tercih edilmiyor olabilir. Google arama motorundan en çok aranan kelimeler diye aratırsanız kullanıcıların ilgisini çeken konuları görebilirsiniz.

Şimdi benim forumum Linux üzerine, Linux en çok tercih edilen içerik olmayabilir ama onun içinde içeriği değiştiremem.

Ne demek istediğimi anlamışsındır.

Evet ne demek istediğinizi anladım ama daha önce bayağı ziyaretçi geliyordu ve birdenbire kesildi bende bir hata olabileceğini düşünerek sordum.

Seo terimini araştırıp yapılabilecekler konusunda fikir edinmenizi tavsiye ederim.

sitenin index sayısına bakınca 11. sayfaya kadar normal gözüküyor fakat 11. sayfadan sonra aşağıdaki hatayı alıyorum:

We're sorry...

... but your query looks similar to automated requests from a computer virus or spyware application. To protect our users, we can't process your request right now.

We'll restore your access as quickly as possible, so try again soon. In the meantime, if you suspect that your computer or network has been infected, you might want to run a virus checker or spyware remover to make sure that your systems are free of viruses and other spurious software.

We apologize for the inconvenience, and hope we'll see you again on Google.

Anladığım kadarıyla bu hatada bilgisayarımda spyware olabileceğinden bahsediyor.Evet böyle bişey olmuştu ama bunun google ile alakası ney?Aceba bu hata sadece bende mi gözüküyor?Sitenin index sayısına buradan bakabilirsiniz.hata 12.sayfadan başlıyor.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...