Jump to content
Sign in to follow this  
yavuz

yardım!database yedeği yüklerken hata aldım

Recommended Posts

database yedeğini kurdum şu hatayı veriyor

Connection Problems

Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

bu hatayı site anasaysasında veriyor site açılmıyor!!

bu hatayı da phpmy adminde database yedeğini yüklerken veriyor

Error
There is a chance that you may have found a bug in the SQL parser. Please examine your query closely, and check that the quotes are correct and not mis-matched. Other possible failure causes may be that you are uploading a file with binary outside of a quoted text area. You can also try your query on the MySQL command line interface. The MySQL server error output below, if there is any, may also help you in diagnosing the problem. If you still have problems or if the parser fails where the command line interface succeeds, please reduce your SQL query input to the single query that causes problems, and submit a bug report with the data chunk in the CUT section below:
----BEGIN CUT----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----END CUT----
----BEGIN RAW----

ERROR: C1 C2 LEN: 4 5 591
STR: 

CVS: $Id: sqlparser.lib.php,v 2.50.2.1 2006/08/16 17:41:08 lem9 Exp $
MySQL: 4.1.21-standard
USR OS, AGENT, VER: Win MOZILLA 5.0
PMA: 2.9.0.2
PHP VER,OS: 4.4.2 Linux
LANG: en-utf-8
SQL: Rar!ϐs
t,gC_cm
53 smf.sqlѓ!eq{,vkknI>$VnRA¾sF[弭[~d"wEP/dU/.?FȡSOL|oksn%$w>?~~
i~[}<z9tOy<._7o_O^~BL)?trpwt&tw?ûo{xw"xlvK}s,{/v=ps?'Inlާ=\He)}"P}'s~Z"lo#t{>:NcHazjS~db~n/o绹u
<:<|zw9y>oWIw'ӹo=ohs}_W{|Ϲǃz'~nz^{^yz\?fv	Z|#]AKz_6>3rjh-ZϞ*njKkztg+QKG|?yj/\zyv:@<_yz<||ג8>6.`?A|z,ceJI|X{!ϣoov:>,(8K!,Z㏣^6xG6/W,Fv7d?nNw_s{W{=~ǂlX{7_燻d1>l:{VW6
sOws"x&=I߻_fh;

----END RAW----

SQL query:

Rar!ϐs t,gC_cm 53 smf.sqlѓ!eq{,vkknI>$VnRA¾sF [弭[~d"wEP/dU/.?FȡSOL|oksn%$ w>?~~ i~[}<._7o_O^~BL)?trpwt& tw?ûo{xw"xlvK}s,{/v=ps? 'Inlާ=\He)}"P}'s~Z"lo#t{>:NcHazj S~db~n/o绹u <:<|zw9y>oWIw'ӹo=ohs}_W{|Ϲǃz'~nz^{^yz\?fv Z|#]AKz_6>3rjh-ZϞ*njKkztg+QKG |?yj/\zyv:@<_yz<||ג8> 6.`?A|z,ceJI|X{!ϣoov:>,(8K!,Z㏣ ^6xG6/W,Fv7d?nNw_s{W{=~ǂlX{7_燻d1  >l:{VW6 sOws"x&=I߻_fh;

MySQL said: Documentation
#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'Rar!' at line 1

Anladığım kadarı ile.. db meşkul olduğu için bağlantı kurulamamış!!,sorun da buradan kaynaklanıyor!!

yeni bir database aç ve forumu yeniden kur!! bir de oyle dene bakalım.... sorun yedeklerden mi yoksa forum db e mi erişemiyor!! Unutmadan yedekleri neden geri yükledin? Server değişimi fln mı oldu? değişim olduysa eski ve yeni serverin MySQL versiyonları nedir?

Diğer ortak yanlış bişey yapmış kendisinin dediğine göre ondan olmus ben olmadıgım için bakamadım 1 hafta site öyle kalmıs yani o zaman database nasıl olmussa silmiş aynı MySQL versiyonları aynı 4.1.21-standard şimdide yüklenmiyr dediğiniz gibi forumu defalarca kurdum yeni database oluşturdum sorun aynı başka host üzerinde yedeği yüklesem olu mu acaba?

yeni db oluşturduğunuz halde hata veriyorsa ( Yedekleri geri yüklemeden ) sorun hostinginizden kaynaklanıyor!! Bir görüşün bence hostinginizle!! DB kaç MB?

yedekleri geri yüklemeden hata vermiyor yedeği yükleyince db boyutu 28 mb bu arada ilgin için teşekkürler

Yedekleri yüklemeden hata vermiyorsa sorun gercekten de yedeklerinden kaynaklanıyor ozaman.. 28MB birkerede yükleyebiliyor musun? Yükleme sırasında hata olabilir.. aldığın yedekler de arızalı olabilir!! başka bir yedeğin varsa bir de onları dene? yoksa yüklü databasedeki tablolara aşağıdaki işlemleri uygulamayı dene chack rapair optimize

sıkıştırılmıs rar biçiminde 4 kb gözüküyor db malesef baska yedğim yok hostcu da çöktükten sonra almıs yedek dolayısıyla tek yedek var yardımlarınız için teşekkürler

:) ne diyeyim... sıkıştırılmış db i aç tabloları tek tek yüklemeyi dene.. daha sık yedek alırsın artık :) Ben 4-5 aylık yedekleri muhafaza ediyorum mesela... Hiç değilse ayda bir veya 15 günde bir yedek almaya çalışın!! Yedek alırken forumu kapatın ve oyle yedek alın.. Aklıma gelenleri soyledim.. Başka fikirleri olan varsa buyursun Geçmiş olsun..

hmm bak ben forum açıkken alıyordum yedeği :) panelden

öğrendiğim iyi oldu. peki acp den forumu offline alınca mesela yöneticiler yine girebiliyor siteye. herkese kapatma özelliği var mı?

yani direk girişte çalışma var demesi için

Bildigim kadariyla herkeze kapama yok demedenn simdi aklima geldi... Uye gruplarinda vrdi galiba forumu offline oldugunda gorebilsin diye!!

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...