Jump to content
Sign in to follow this  
Deutscher

Windows Görünüm Değiştirme (Theme & Skinning)

Recommended Posts

Merhaba, Belki Windows kategorisi altında bir başlık olarak da açılabilir ama Windows görünüm özelleştirmeleri (temalar, skin'ler, alternatif simge paketleri, dock'lar vs. vs.) ile ilgili bir alt kategori olursa fena olmaz. Bu aralar MacOS X temaları ile epey bir içli dışlıyım. Bulduklarımı deniyorum. StyleXP, Styler, ObjectDock ve CursorXP'yi aynı anda kullandığımda PC'yi biraz zorluyor ama buna değer.. Bu ve buna benzer görünüm özelleştirmeleri ve uygulamaları ile ilgili bir alt kategori açılırsa öneri ve fikirlerimizi paylaşabiliriz. Sağlıcakla

Doğru söylüyorsun. Ben o kategorileri üyelerin belirlemesini tercih etmiştim diğerlerini de. ;) İstek oldukça bütün kategoriler yerlerine oturacak.

Aslında bu tür eklentilerin benve bir linux sitesinde olmaması lazım

Windows kullanan arkadaşlarımızı da unutmamak istedik. İçerik zenginliği olsun nasılsa zamanla Linux yerleştiğinde sizin düşünceniz de gerçekleşmiş olacaktır. Şimdilik herşey Linux ile yapamıyoruz ne yazık ki. İnşallah o da olcaktır. ;)

Forumumuza tekrar hoşgeldiniz, umarız faydalanır ve diğer üyelerimize faydalı olursunuz.

Her şey Bilgi Paylaşımı için.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...