Jump to content
Sign in to follow this  
spown

koyu yeşil ve yeşil kareler neye bağlı çıkıyor

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, Reput değerlendirme olayında rep puanı, rep gücü ve yeşil kareler var. Yeşil karelerin nasıl bir matematiksel hesap ile görüntülediğini bilen varmı acaba. birde belirli bir rep gücüne sahip bir kişi başkasına rep verdiği zaman yine hangi yöntemler hesaplanarak karşıdakine rep değerlendirilmesi veriliyor merak ediyorum. Bilgisi olan yada fikir yürütmek isteyen arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar,

Reput değerlendirme olayında rep puanı, rep gücü ve yeşil kareler var. Yeşil karelerin nasıl bir matematiksel hesap ile görüntülediğini bilen varmı acaba. birde belirli bir rep gücüne sahip bir kişi başkasına rep verdiği zaman yine hangi yöntemler hesaplanarak karşıdakine rep değerlendirilmesi veriliyor merak ediyorum. Bilgisi olan yada fikir yürütmek isteyen arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim

O hesaplar tamamen ayarlamalara bağlı, yani her 100 puan bir yeşil kutu olacak şekilde ayarlanabilir. Rep puanı verilebilecek puan sayısına eişittir, yani 50 rep gücünüz varsa verebileceğiniz her rep puanı 50 olur.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...