Jump to content
Sign in to follow this  
CANCAN

Kodların Anlamı Ne ??

Recommended Posts

Elimizde çok güzel imkanlar var ama biz değerlendirmeyi bilmiyoruz, en azından bu yazdıklarım bana göre böyle diyeyim,

Bu işe ilk başladığımda hiç birşeyden anlamadan birkaç çeşit forum kurulumu ve bu anlamda editlemeler vesair şeyleri yapıyorum ancak bu nekadar doğru ? Bana göre doğru değil çünkü bu işin tabanı editlemeyle bitmiyor ve ben bundan hoşnut değilim, kodların anlamını bilmeden bişeyler yapmaya çalışıyorum, belkide oluyordur ancak dediğim gibi hep bir tarafı ya eksik kalmak zorunda oluyor veya bir şekilde Ben bunu yapamadım deyip kenara atıyoruz. Kes kopyala yapıştır işleri basit ama bilgi sayılmaz, bunun tabanı eksik ilerliyorum. Şimdi ben bu işi ilerletip bu kodların anlamını bir şekil bilmem gerekir diye düşünüyorum, Peki ben bu kodların anlamını nasıl veya nereden öğrenebilirim ? Bu anlamda açıklayıcı bilgiye nasıl ulaşabilirim ? Döküman veya CD veyahutta site olabilir ama hangisi olursa olsun farketmez.

Zafer abi senden sormak elbetteki benim için yeterli olacaktır ancak bu zırt pırt şu kod ne anlama geliyor die ikidebir konu açılmaz diye düşünüyorum, sıkıştığım yerde sizi rahatsız ederim ben.

Teşekkürler...

Onun için HTML, JavaScript ve PHP bilmek gerekiyor. Bu üçlüyü biraz kavradığınızda zamanla kendinizi geliştirirsiniz.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...