Jump to content
Sign in to follow this  
HeaveN

4images 1.7.4

Recommended Posts

Scriptin içinde gerekli bilgiler vardır. ;)

Teşekkür Ederim,

Abi aslında benim istediğim şey tam olarak hazır template içinde biraz değişiklik yaptıktan sonra bizim firmanın bilgilerini yükleyip tanıtım sitesi yapmak, ancak bunun nasıl olacağı hakkında hiç bir fikrim yok, bu konuda yardımlarınızı benden esirgemeyeceğinizi umarım, uzun bir ara vermek zorunda kalmış olsam bile IPB Board ile ilgili bilgileri unutmuş değilim tabi, ancak bu yapılacak olan şey forum değil dediğim gibi tanıtım sitesi olacağından sizin başınızı ağrıtacağım için şimdiden özür dilerim :)

Bu arada yapılacak olan şeylerden önde gelen ;

Seçilmiş 4 adet domain ve host'u ücreti karşılığı sizden tedarik etmemiz gerekmektedir,

Öteki konular gibi, Bu konuda da başınızı ağrıtacağımdan emin olabilirsiniz :)

Teşekkür ederim ...

Teşekkür Ederim,

Abi aslında benim istediğim şey tam olarak hazır template içinde biraz değişiklik yaptıktan sonra bizim firmanın bilgilerini yükleyip tanıtım sitesi yapmak, ancak bunun nasıl olacağı hakkında hiç bir fikrim yok, bu konuda yardımlarınızı benden esirgemeyeceğinizi umarım, uzun bir ara vermek zorunda kalmış olsam bile IPB Board ile ilgili bilgileri unutmuş değilim tabi, ancak bu yapılacak olan şey forum değil dediğim gibi tanıtım sitesi olacağından sizin başınızı ağrıtacağım için şimdiden özür dilerim :)

Bu arada yapılacak olan şeylerden önde gelen ;

Seçilmiş 4 adet domain ve host'u ücreti karşılığı sizden tedarik etmemiz gerekmektedir,

Öteki konular gibi, Bu konuda da başınızı ağrıtacağımdan emin olabilirsiniz :) Teşekkür ederim ...

Her konuda yardımcı olmaya çalışırız.

Ayrıca lisanslı script kullanan ve bizden host alanlara da özel fiyat ve 7/24 MSN desteği veriyoruz.

Her konuda yardımcı olmaya çalışırız.

Ayrıca lisanslı script kullanan ve bizden host alanlara da özel fiyat ve 7/24 MSN desteği veriyoruz.

Anlıyorum abi teşekkür ederim

Şimdi benim bir sorunumdan bahsedeyim hemen,

Bizim firmanın iştigal konusu İnşaat Üst yapı vs vs diye devam ediyor

az önce bu scpriti biraz inceledim ancak benim istediğim buna benzer bir olay değil,

ziyaretçi üye konumuna girmeyecek, yazılmayacak, kategori olmayacak, sadece benim verdiğim yapımı bitmiş veya bitmemiş inşaatlarımızın resimlerine bakıp verdiğimiz açıklamaları okuyacak, yorum hakkı olmayacak bişey arıyorum.

bunu nasıl elde edebilirim ben ??

Anlıyorum abi teşekkür ederim

Şimdi benim bir sorunumdan bahsedeyim hemen,

Bizim firmanın iştigal konusu İnşaat Üst yapı vs vs diye devam ediyor

az önce bu scpriti biraz inceledim ancak benim istediğim buna benzer bir olay değil,

ziyaretçi üye konumuna girmeyecek, yazılmayacak, kategori olmayacak, sadece benim verdiğim yapımı bitmiş veya bitmemiş inşaatlarımızın resimlerine bakıp verdiğimiz açıklamaları okuyacak, yorum hakkı olmayacak bişey arıyorum.

bunu nasıl elde edebilirim ben ??

Bunun scriptlerde o ayarları yapabiliyorsun, istediğin bölümü devre dışı bırakabiliyorsun.

Mutlaka bir foto galeri scripti kullanmak istiyorsanız daha profesyonel olan coppermine kullanmanı tavsiye ederim.

burada;

http://forum.bursa-linux.org/index.php?showforum=279

Çok basit bir script arıyorsanız oturup yazın ya da yazdırın, biz benzer özel scriptleri sipariş üzerine yazabiliriz.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...