Jump to content
Sign in to follow this  
tamercan

BL_Portal ??

Recommended Posts

hocam BL-Portal veya unreal portal tavsiyen hangisi...

Unreal Portal kaliteli ve IPB ile uyumlu bir portal size onu tavsiye ederim, BL-Portal ise tamamen benim geliştirdiğim bir portal ve kendi tercihim o nedeni ise istediğim özellikleri kolayca ekleyebilirim veya istediğim yeri değiştirebilirim.

Biraz beklerseniz BL-Portalı da kullanabilirsiniz, halen geliştirilme aşamasında ve tam olarak bitmiş değil. Portalı inceleyin ve istediğiniz bir özellik varsa bize önerin, geliştirelim ve iyi bir portal olduğunda hep beraber kullanalım. :D

inceledikten sonra eklentileri yazarm..bu arada downloads a dosya ekledim eklemelerim sanırım onay bekliyor..

inceledikten sonra eklentileri yazarm..bu arada downloads a dosya ekledim eklemelerim sanırım onay bekliyor..

Gönderdikleriniz onayladım, uzun zamandır dosya dönderilmiyordu bakmaı unutmuşum.

Paylaşım için teşekkürler, paylaşılmasını istediğiniz eklenti vs gönderebilirsiniz.

oscar işine karışmak gbi olmasın ama foruma ulaşana kadar iki tane portaldan geçiyoruz. :D bu unrealportalı kaldırsan daha güzel olmaz mı??? :)

oscar işine karışmak gbi olmasın ama foruma ulaşana kadar iki tane portaldan geçiyoruz. :D

bu unrealportalı kaldırsan daha güzel olmaz mı??? :)

IPB 2.2 kurulduğunda bu Unreal portal kalkacak tabii. :D

bl portalı ibp 2.0.x serisinde uyuglayabilirmiyim böyle bir imkan var mı ?

BL-Portal şu an beklemede, tam kullanılabilir olmadığı için tavsiyem Unreal veya MkPortal kullanmanız. Forum diğer portallar bölümünde ve download bölümünde benzer portal scriptleri de mevcuttur.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...