Jump to content
Sign in to follow this  
Deutscher

Hoşgeldin Panelinde Avatar Gösterimi

Recommended Posts

Arkadaşlar, foruma üye girişi olduğumuzda portal güzel gözüküyoo ama misafi olrak girdiğimizde resimdeki gibi oluyoo...

Nasıl düzeltebiliriz...

Resmi ekleyen

tamam arkadaşlar hallettim ok uğraştım ama sonunda bulabildim.

Sorun haberler bölümünü misafirlerin okumasını sağlayınca sorun giderildi... denemediğim yol kalmamıştı...

Ama bu sorunun çözümünü bulamadım...

Resmi ekleyen

Ana sayfada kendi avatarımı göremiyorum... Forumda gözüküyo ama unreal de gözükmüyoo...

2.2 çıkmış sanırım oscar..

Download bölümümüzde görebilirsiniz. ;)

ve PORTAL sayfamızda...

bende sorun verdi...acaba..ne yapmam gerek??? Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: skin_uportal_2 in /home/*******/domains/********/public_html/ipb/sources/ipsclass.php on line 2043

bende sorun verdi...acaba..ne yapmam gerek???

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: skin_uportal_2 in /home/*******/domains/********/public_html/ipb/sources/ipsclass.php on line 2043

Kurulumu kendi install dosyasıya kaldir, Unininstall yap yani. Daha sonra cache içindeki skin_uportal dosyalarını sil. cache dizinlerinin ve içindekilerinin chmod 777 olduğunu kontrol et ve yeniden freshinstall yap düzelmesi lazım.

sorunu çözemedim ....nasıl yüklenmesi gerekiyor...readme.html var onda yazanları yapıyorum ama....yukarıda belirttiğim hatayı alıyorum... başka ne yapmam gerek acaba ??

skin_uportal dosyası yok zaten ???

skin_uportal dosyasını oluşturamıyorsa dediğim gibi cache dizinlerine yazamıyordur. Dizin erişim ayarlarının chmod 777 olup olmadığını kontrol ettiniz mi?

Not : mesajınıza cevap yazılmadıysa arka arkaya ileti atmak yerine bir önceki iletinizi editlerseniz mesaj kirliliği oluşmaz. :)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...